Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia w koncertowej trasie!

Wyjątkowe, gigantyczne widowisko. Po raz pierwszy w Polsce, koncert muzyki z pierwszej części trylogii J.R.R. Tolkiena – „The Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring in Concert”. W niezwykłej atmosferze wyświetlony będzie na ogromnym ekranie film, któremu towarzyszyć będzie oskarowa muzyka Howarda Shore’a na żywo!
Koncert w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia” (przygotowanie Izabella Zielecka-Panek), Chóru Uniwersytetu Rzeszowskiego (przygotowanie Bożena Stasiowska-Chrobak), Poznańskiego Chóru Chłopięcego (przygotowanie Jacek Sykulski), Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej (przygotowanie Przemysław Pasternak).
Gość specjalny – Justyna Steczkowska.
Całość prowadzi Shih -Hung Young.

Muzyka wraz z obrazem tworzą wyjątkowy spektakl muzyczno-filmowy, 250 artystów na jednej scenie, ogromny ekran, muzyka na żywo!

16 stycznia, Warszawa – Torwar
18 stycznia, Wrocław – Hala Stulecia